BMW M3 Özellikleri ve Fiyat Listesi

En çok bilinen markalar arasında bulunan BMW’nin yeni tasarımı olan ve çok satılan M3 araba sportif tasarımı ile BMW severlerin ilk tercihi arasında yer almaktadır. 6 silindirli motor kapasitesi ile hız severlere ne kadar hız yapılırsa yapılsın içinde bulunan kişiler bunları hissetmemektedir. Atletik ön görünümü ile kullanıcılarına çift led aparatları ile hem yolunuza daha aydınlık göstermekte hem de yeni nesil far tasarımı ile gece görüşü ile sizlere sunulmaktadır.

BMW M3

BMW M3 Performans özellikleri

4 egzoz ile hem tasarımına hem de motor gücüne katkı sağlayan BMW M3 yakıt tüketimi ile CO2 emisyonu ile oldukça az yakıt tüketmekte ve jant ve lastik boyutuna bağlı olarak sürüş kısmında oldukça bir rahatlık sağlamaktadır. En fazla 280 km hızına çıkabilen BMW M3 0dan 100 km ise 3,9 saniyede çıkabilmektedir. Yakıt tankı 60 litre yakıt almaktadır. Arabanın büyük olmasından dolayı bagaj hacmi bir aile için ideal olmaktadır bagaj hacmi 480 litre olarak bilinmektedir. Hem sizin hem de aileniz için oldukça geniş ve ferah olan bu araba her türlü koşulda ve her alanda oldukça rahat bir performans sergilemektedir. Yapım itibarı ile yüksekliği sınırlı ölçülerde olmaktadır. Her türlü hava şartlarında ve her türlü dağ tepe gibi toprak yol alanlarında rahatlıkla gidebilmektedir.

BMW M3 Renk Tercihleri

BMW arabalarında farklı renkler oldukça ön plana çıkmaktadır. M3 arabasında yine renk farkını konuşturan BMW metalik smoked topaz, metalik şampanya kuvars, metalik tanzanite mavi, metalik azurit siyahı, metalik mat gümüş, metalik buzul pırlanta beyazı, metalik mat siyah ve metalik mat kırmızı gibi farklı renkleri ile siz kullanıcılarına sunulmuştur. En çok tercih edilen renk metalik tanzanite ve metalik mat kırmızı olmaktadır. Çok fazla göz yormayan ve her ortamda kendini farklılığını ortaya koyan BMW yine farkını ortaya koymuştur.

Her koşulda ve her ortamda farkını ortaya koyan BMW son tasarım aracı olan M3 ile siz değerli takipçisi ve BMW severlerini yeni özellikle tasarımıyla karşılamaktadır. Hem iç hem de dış tasarımıyla sizleri büyülemeye hazır BMW M3 çok yakında sizlerle.

BMW M3

BMW M3 Fiyat Listesi

Sürücülerin merak ettiği konuların başında gelen BMW M3 Fiyat konusuna da değinmek isteriz. BMW M3 1.000.000 TL  civarında bir fiyata sahip. Ülkemizde bu fiyatların çok daha fazla olacağını unutmayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir