Hyundai i10 Özellikleri ve Fiyat Listesi

“Büyük Olma Büyük Yaşa” sloganı ile hayatımıza katılan Hyundai i10 yeni tasarımıyla siz değerli kullanıcıları ile buluşmaktadır. Dış özellikleri olarak sıralanabilen ve birçok arabada bulunmayan özelliklerden en belirgin olanı sürüş farları diye adlandırılmaktadır. Plakanın üst kısmında bulunan sürüş farları siz değerli müşterilerini beklemektedir. Yeni renkleri ile arka plan stop farları ile şıklığına şıklık katan Hyundai i10 estetik tasarımı ile hem bayanların hem de konforuna düşkün olan baylar için özenle tasarlanmıştır.

Hundai i10

Hyundai i10 İç Özellikleri

Tam aile aracı olarak tasarlanan bu aracın bagaj kısmı oldukça büyük ve ferahtır. Koltuk tasarımları Siyah mavi, siyah bej, siyah kırmızı, siyah koyu gri ve siyah turuncu olarak iki renkli tasarımlardır. Koltuk tasarımları dışında dokunmatik ekran navigasyon ile teknolojinin son harikasının gözler önüne sermektedir. Araba içerisinde bulunan bardak tutucular sürüş halinde istediğiniz içeceği içebilmenizi ve herhangi bir ters durumda dökülmemesini sağlamak için bulunmaktadır. Her arabada bulunan torpido gözünde bir şeyler bulmak artık çok zor değil çünkü Hyundai i10 torpido gözünde aydınlatmalı led ışık bulunmaktadır. Son tasarım gösterge paneli ile sizlere sınırsız olanak sunan ve çok fonksiyonlu deri kılıf direksiyon ile sizlere sunulmaktadır.

Hundai i10

Hyundai i10 Performans Ve Teknik Özellikleri

Sürüş deneyimi hem otomatik hem de düz vites olarak kullanılan bu araba 1,0 MPİ benzinli motor ve 5500 devir ile sürüş keyfi sunmaktadır. 5 vites düz olarak kullanılırken otomatik kullananlar için 4 vites otomatik olarak mevcuttur her iki türde de kullanılan bu araba otomatik viteste1,25 MPİ benzinli motor ile 6000 devir yapmaktadır. Araç içinde bulunan şerit takip uyarı sistemi (LDWS) bulunmaktadır. Kendi şeridinizden ayrıldığınızda uyarı ışıkları ile sizlere bildiren bu sistem hem işitsel hem de görsel olarak sürücüyü uyarmaktadır. Ön çarpışma uyarı sistemi iki araç arasındaki mesafeyi kontrol etmektedir.  TPMS ( Lastik basınç uyarı sistemi ) lastiklerden herhangi birinin basıncı düşük olduğunda ya da olması gereken değerden daha yüksek ise uyarı vermektedir. Araba içerisinde bulunan 6 hava yastığı ile olası bir çarpma anında daha az zararla atlatmasını sağlamaktadır.

Sizler de hem kendi güvenliğiniz hem de ailenizin güvenliği için 2020 Hyundai i10 ile sizlerde aileniz için alarak güvenli ve keyifli sürüşe başlayabilirsiniz.

Hundai i10

Fiyat Listesi

ModelFiyat
1.0 MPI 5 İleri Düz Jump (Benzinli)108.300 TL
1.0 MPI 5 İleri AMT Jump (Benzinli)113.200 TL
1.2 MPI 5 İleri AMT Style (Benzinli)116.501 TL
1.2 MPI 5 İleri AMT Style Çift Renk (Benzinli)117.500 TL
1.2 MPI 5 İleri AMT Elite (Benzinli)126.400 TL
1.2 MPI 5 İleri AMT Elite Çift Renk (Benzinli)127.400 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir