Tata Vista Özellikleri ve Fiyat Listesi

Tata Vista modeli birbirinden güzel özellikleriyle kullanıcılarına harika bir sürüş keyfi yaşatıyor. Şehir hayatı için harika bir seçenek olan Tata Vista, ferah ve oldukça geniş tasarımıyla oldukça kullanışlı olan bir iç mekân sunuyor. Dış tasarımıysa tüm gözleri üzerine çekecek şekilde oluşturulmuş. Dizel ve benzinli motor seçenekleri sunan otomobil sektörde herkesin sevebileceği bir model olarak yer alıyor.

Özellik İnceleme

Tata Vista pek çok öne çıkan özelliğe sahip bir otomobil. Arka lamba tasarımları oldukça yüksek bir görünürlük sağlıyor. Ön ızgara oldukça belirgin ve dikiz aynaları otomobilin gövde renginde tasarlanmış şekilde. 1.4 Safire benzinli ve 1.3 Quadrajet dizel motor alternatifleriyle yakıt tasarrufu sağlayan araç aynın zamanda düşük devir seçeneklerinde bile yüksek bir performans sergiliyor. Araç sahipleri Tata Vista içerisinde kendilerini her zaman güvende hissedecekler. Kaza durumunda katlanan direksiyon mili, yolcu ve sürücü hava yastıkları, kapı içlerindeki emniyet detayları ve daha pek çok güvenlik tasarımı Tata Vista’yı güvenli, eğlenceli ve konforlu bir araç haline getiriyor. Ses siteminin direksiyondan kumandalı olması, USB girişi ve bluetooth bağlantısı özellikleri Tata Vista’da gerçekleştirilen yolculuğu oldukça eğlenceli bir hale büründürüyor. Koltukların altında yer alan saklama bölmeleri, klima, bardak tutucular, katlanan arka koltuklar, harita okuma lambaları, uzaktan kilit sistemleri gibi pek çok özellikle de kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor.

Tata Vista

Motor Gücü

Tata Vista modellerinde iki tane oldukça verimli motor seçeneği mevcuttur. Quadrajet diye isimlendirilen 1.4 L sıralı dört benzin motor ve 1.3 L sıralı dört dizel motor seçenekleri vardır. Her iki motor da beş vitesli olan bir şanzımana bağlanıyor. Kişiler her iki motor seçeneği arasından istedikleri tercihte bulanabiliyorlar.

İç Mekân İnceleme

Tata Vista iç mekânı oldukça rahat ve geniş bir ortam sunuyor. Bu rahatlık sonucunda trafikte oldukça konforlu hissetmek mümkün oluyor. Bardak tutucular, koltuk altlarında saklı bölmeler, direksiyondaki tuşlardan kontrol edilebilenler sayesinde Tata Vista iç mekânı oldukça konforlu bir hale bürünüyor.

Tata Vista

Yakıt İnceleme

Tata Vista güçlü motorları sayesinde oldukça keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Son derece ekonomik olan model oldukça da az yakıt tüketiyor. Tata Vista’nın en öne çıkan özelliklerinin başında yakıt tasarrufu geliyor.

Fiyat İnceleme

Tata Vista sahip olduğu donanımlarla ve bütçeye uygunluğu ile oldukça ön plana çıkıyor. Şık bir tasarım, bütçeye uygunluk, az yakıt tüketimi, ferah bir iç mekân ve konforlu bir sürüş keyfini bir arada sunuyor. Beklenen fiyat seçenekleri ise şu şekilde:

Tata Vista Manuel Benzin 63.454 TL
Tata Vista Manuel Dizel 75.979 TL

Yorumlar

  • 13 Ocak 2019

    Bence 75 76bin bu araba için çok fazla, daha düşük makul fiyatlarla satılmalı. bu parayı Vista ya verene kadar ikinci elde çok daha kaliteli ve sağlam araçlar alınabilir

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir